Tente, Branda ve Çadır Hizmetleri

Aydın Çadırcılık Hakkında

1998 yılından bu zamana kadar sektörde öncü firmalardan olan Aydın Çadırcılık olarak; tente, branda ve çadır üretimini kendi bünyesinde sağlamaktadır. Firmamız sürekli olarak gelişen teknoloji ile birlikte dinamik bir değişim göstermekte ve tüm ihtiyaçlara çözüm üretebilmektedir. Sektörün en büyük ihtiyacı olan servis yapılandırmasını tamamlamış olan firmamız, bu güne kadar sağladığı hizmet devamlılığını kararlı bir şekilde çok daha uzun yıllar sürdürmeyi, desteğini aldığı müşterileri sayesinde yerine getirecek ve onların yol göstericiliğinde çok daha verimli geliştirmeler yapacaktır.

Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan Aydın Çadırcılık; branda, çadır ve tente sistemleri başta olmak üzere bu sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısa sürede, hızlı teknolojik bir gelişim göstererek branda, çadır ve tente sistemleri konusundaki başarıları ile sektörde adından söz ettiren Aydın Çadırcılık olarak hedefimiz, müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, bu beklentilere dürüstlük ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olup ayni şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Aydın Çadırcılık tecrübeli ve hızlı satış kanalları ile de müşterilerine kaliteli ürün ve iyi hizmet sunarken, bu anlayışı ve felsefeyi başta Adana olmak üzere Mersin, Gaziantep, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş gibi ülkemizin birçok şehrinde de birçok müşteri ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Böylece teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleri ile iç ve dış pazarlarda adından söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Aydın Çadırcılık uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla beraber açılır - kapanır tenteler, kasetli tenteler, mafsallı tenteler , kamyon ve kamyonet brandası, kış bahçesi, şemsiye, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Aydın Çadırcılık; 100'den fazla ürün seçeneği ile hizmetinizdedir. Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermek için her gün daha çok çalışıyoruz.

 

1998
Branda ile tanışma
Baba mesleği olan çadırcılık sektörü ile çocukluk yıllarımızdan itibaren iç içe yaşadık. Bu işi meslek olarak yapmaya başlamamız bu yıllara denk gelmektedir .

2010
İşimizi Büyütüyoruz
Çadır ve branda sektöründe kendisi ile yarışan bir kuruluş olan Aydın Çadırcılık ismini taşımanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimize teşekkür ederiz.

2019
Yeni Yerimiz
Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve sektörde kullanılan en iyi makineleri kullanmak için iş yerimizi daha da genişlettik ve çok kısa sürede müşterilerimizin siparişlerini tamamlayarak teslim etmekteyiz.

+ Bitmiş Sipariş
+ Farklı Müşteri
m2 Üretim
+ Farklı Şehir